Utropspris
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746561
500 kr
Utropspris: 800 kr
15h, 50m, 48s
Soffbord + pall med förvaring 62 X 62 H=57 och mindre
nr. 746955
0 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 50m, 48s
nr. 746559
1 700 kr
Utropspris: 800 kr
15h, 48m, 48s
Sängbord ett par metall glas B=46
nr. 746953
75 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 48m, 48s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
200 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 46m, 48s
Bänk/blombord Mellemstrands Norge betsad teak 150 X 37 H=34
nr. 746950
1 200 kr
Utropspris: 4 000 kr
15h, 45m, 48s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 44m, 48s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
15h, 38m, 48s
Stolar, 4 st, Italien, 1900-talets slut
nr. 746533
175 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 34m, 48s
Stolar 6 st
nr. 746916
300 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 28m, 48s
Säng, elektrisk, Jensen, exklusive, 105 x 200
nr. 746911
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
15h, 26m, 48s
Däckstolar ett par, 2000-tal, bredd 63 cm, hopfällbara, avtagbara fotstöd
nr. 746507
1 400 kr
Utropspris: 800 kr
15h, 24m, 48s
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
1 000 kr
Utropspris: 300 kr
15h, 22m, 48s
Serveringsvagn, rostfri, 70 x 50, H = 91
nr. 746891
250 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 19m, 48s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
300 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 18m, 48s
Hurtsskrivbord, m. 3 hurtsar, 200 x 60, H = 72
nr. 746889
500 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 18m, 48s
Sybord med speldosa + sängbord, höjd 58 cm och lägre
nr. 746488
75 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 16m, 48s
Herrbetjänt på hjul, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746483
400 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 14m, 48s
Vitrinskåp 95 x 41 H= 192
nr. 746881
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
15h, 14m, 48s
Skrivbord Engelsk stil med skinnklädd skiva 137 x 76 H= 76
nr. 746874
200 kr
Utropspris: 2 500 kr
15h, 13m, 48s
Soffbord furu 75 X 75 H=50
nr. 746846
50 kr
Utropspris: 300 kr
15h, 11m, 48s
Sideboard, Alf Svensson, Bjästa Möbler, 1960-tal, ek, dörrar med flätad rotting, 179 X 72 X 45 cm, stämpelmärkt ALF SVENSSON BJÄSTA SWEDEN
nr. 746481
4 300 kr
Utropspris: 8 000 kr
15h, 10m, 48s
Snedklaff med överdel 1800-tal 103 X 52 H=178
nr. 746845
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
15h, 10m, 48s
Matbord Carl Malmsten furu 1970-tal 1810 X 86 H=73
nr. 746844
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
15h, 9m, 48s