Utropspris
Väggvitrinskåp, 1900-talets andra hälft, höjd 67 cm
nr. 760976
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 48m, 11s
Stolar 1800-tal ett par
nr. 760829
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 49m, 11s
Sidobord, 2000-tal, 120 X 40 X 75 cm
nr. 760986
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 6m, 11s
Stolar ett par "Öglan" Ikea, plast
nr. 760997
900 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 16m, 11s
Stolar ett par, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 760998
300 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 18m, 11s
Piedestal och golvaskfat, 1900-talets andra hälft, höjd 74 cm och lägre
nr. 761000
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 20m, 11s
Karmstol, 1980-tal, kromat stålrör och vitt skinn
nr. 761002
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 24m, 11s
Korgstol och piedestal, 1900 och 2000-tal
nr. 761004
125 kr
Utropspris: 400 kr
7d, 16h, 30m, 11s
Byrå 4 lådor 83 X 48 H=104
nr. 760840
50 kr
Utropspris: 500 kr
7d, 16h, 31m, 11s
Skrivbord 3 lådor med skrivskiva 1800-tal 139 X 74 H=78
nr. 760841
550 kr
Utropspris: 800 kr
7d, 16h, 32m, 11s
Karmstolar ett par trä textil
nr. 760843
75 kr
Utropspris: 500 kr
7d, 16h, 34m, 11s
Vitrinskåp, Grange, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 194 X 130 X 48 cm
nr. 761029
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
7d, 16h, 36m, 11s
Bänk Jysk L=81
nr. 760849
125 kr
Utropspris: 300 kr
7d, 16h, 38m, 11s
Väggspegel, teakfaner och kantslipad glas, 1900 talets senare hälft, h = 108 cm
nr. 761030
200 kr
Utropspris: 400 kr
7d, 16h, 38m, 11s
Byrå, Grange, 1900-talets slut, 93 X 41 X 82 cm
nr. 761033
75 kr
Utropspris: 800 kr
7d, 16h, 40m, 11s
Stolar ett par teak textil IKEA Pigge
nr. 760854
450 kr
Utropspris: 3 000 kr
7d, 16h, 41m, 11s
Skrivbordsstolar Forma Form ett par
nr. 760856
50 kr
Utropspris: 500 kr
7d, 16h, 42m, 11s
nr. 760858
50 kr
Utropspris: 500 kr
7d, 16h, 43m, 11s
nr. 760859
50 kr
Utropspris: 500 kr
7d, 16h, 44m, 11s
Spegelbyrå, 1900-talets början, ådringsmålad, 166 X 51 X 95 cm
nr. 761036
0 kr
Utropspris: 600 kr
7d, 16h, 44m, 11s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, inbyggd belysning, furu, 182 X 90 X 30 cm
nr. 761043
50 kr
Utropspris: 800 kr
7d, 16h, 48m, 11s
Bänk + pall med förvaring 120 X 41 H=50 och mindre
nr. 760871
350 kr
Utropspris: 400 kr
7d, 16h, 49m, 11s
Vitrinskåp, 1900/2000-tal, 176 X 53 X 38 cm
nr. 761047
75 kr
Utropspris: 600 kr
7d, 16h, 50m, 11s
Soffa och soffbord, producerad 1900 talets senare hälft, troligen i mellanöstern, b = 240 cm, djup 80 cm
nr. 761062
0 kr
Utropspris: 3 000 kr
7d, 16h, 54m, 11s
14
22
22