Utropspris
Koffert, 1800-tal, längd 68 cm
nr. 760832
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 40m, 23s
Stapelbara stolar 6 st metall och textil
nr. 760648
400 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 41m, 23s
Trädgårdsbord D=90 plast och metall hopsfällbart
nr. 760649
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 42m, 23s
Fåtölj, trä & konstskinn, längd 104 cm, minsta sittbredd 39 cm
nr. 760834
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 44m, 23s
Matbord, 4 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 2 iläggsskivor, bordets längd 140 cm
nr. 760835
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 46m, 23s
Fåtöljer par trä o textil
nr. 760659
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 17h, 48m, 23s
Köksbord med perstorpsskiva. 1900-talets andra hälft, 80 X 68 X 73 cm
nr. 760836
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 48m, 23s
Fåtölj, 1970-tal, betsad furu, bredd 85 cm
nr. 760847
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 50m, 23s
Gunghäst, docksäng mm L=75 och mindre
nr. 760670
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 51m, 23s
Fåtöljer ett par, 1800-tal, senare klädsel
nr. 760848
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 52m, 23s
Kista, 1800-tal, furu, längd 88 cm
nr. 760850
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 54m, 23s
Bänk textil, trä 97
nr. 760675
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 56m, 23s
Sängram i ek Hans J. Wegner Ry Möbler 200x105
nr. 760678
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 17h, 59m, 23s
Soffbord, 1900-talets slut, 114 X 72 X 54 cm
nr. 760857
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 0m, 23s
Spegel, 1900/2000-tal, 63 X 53 cm
nr. 760861
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 2m, 23s
Nyckelskåp plåt 36x27 + trim sats till bla Volvo
nr. 760683
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 4m, 23s
Matbord, stolar 4 st, 1900/2000-tal, 140 X 90 X 74 cm
nr. 760864
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 4m, 23s
Sidobord 2 st, 2000-tal, 60 X 60 X 45 cm
nr. 760865
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 6m, 23s
Soffbord med klaffar, 1900-taletes andra hälft, skiva med intarsia, 95 X 54 X 59 cm
nr. 760906
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 16m, 23s
Divan, 1800-tal, senare klädsel, längd 160 cm
nr. 760907
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 18m, 23s
Byrå med marmorskiva, 1900-talets första hälft, 120 X 54 X 102 cm
nr. 760908
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 20m, 23s
Tråg furu L=100
nr. 760705
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 25m, 23s
Pallar 2st B=45 H=44 & mindre
nr. 760724
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 35m, 23s
Skinnsoffa L=150
nr. 760725
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 36m, 23s
22
22