Utropspris
Utropspris
Piedestaler, ett par, smide, H=68
nr. 747991
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 24m, 17s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 44m, 17s
Lådhurts till kök, 40x60 H=72
nr. 748082
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 10m, 17s
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 748091
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 10m, 17s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 120 X 54
nr. 748110
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 32m, 17s
Spegel 1800-tal 120x62
nr. 748117
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 27m, 17s
nr. 748160
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 12m, 17s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 14m, 17s
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 18m, 17s
Stolar 6st björk
nr. 748171
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 0m, 17s
Karmstol, 1800-tal, allmoge
nr. 748177
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 3m, 17s
Brickvagn, 56 x 41, H = 67
nr. 748178
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 4m, 17s
Stolar 2+1, sitthöjd = 65 & mindre
nr. 748231
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 15m, 17s
Spegel 102x57
nr. 748236
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 19m, 17s
Solstol
nr. 748248
175 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 29m, 17s
Karmstolar 4 st, Italien 1900/2000-tal
nr. 748256
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 0m, 17s
Gungelefant, furu, L = 80
nr. 748268
175 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 42m, 17s
Speglar 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 81-82 cm
nr. 748305
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 42m, 17s
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 48m, 17s
Gungstol, ek med flätad sits, 1900-talets andra hälft
nr. 748315
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 22h, 0m, 17s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 34m, 17s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 48m, 17s
Hatthyllor 2st B=61 & mindre
nr. 748342
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 20h, 9m, 17s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 26m, 17s