Utropspris
Tryck 2st Volvobilar
nr. 761796
100 kr
Utropspris: 300 kr
12d, 14h, 26m, 1s
Grafiska blad, ramade och oramade ett parti
nr. 761762
75 kr
Utropspris: 400 kr
12d, 14h, 12m, 1s
Eke Bjerén, olja på duk, 40 X 32 cm
nr. 761897
50 kr
Utropspris: 400 kr
11d, 15h, 45m, 1s
Julius Schmidt-Felling brons på marmorplatta H=12
nr. 761701
250 kr
Utropspris: 800 kr
11d, 15h, 39m, 1s
Paol Edouard Dreux brons på marmorsockel H=12
nr. 761697
550 kr
Utropspris: 800 kr
11d, 15h, 38m, 1s
Tryck 4 st, rammått 26 X 32
nr. 761659
100 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 15h, 9m, 1s
Tryck, Karlshamns torg 76x63
nr. 761630
0 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 14h, 46m, 1s
Henning Hougaard olja på duk 44 X 64
nr. 761592
350 kr
Utropspris: 400 kr
11d, 14h, 23m, 1s
Oidentifierad konstnär 2 st akvareller 46 X 33
nr. 761591
50 kr
Utropspris: 500 kr
11d, 14h, 22m, 1s
Tryck 3 st äldre rammått 54 X 65 ca
nr. 761590
50 kr
Utropspris: 500 kr
11d, 14h, 21m, 1s
Anna Palm de Rosa akvarell 28 X 50, rammått 49 X 70
nr. 761589
4 400 kr
Utropspris: 6 000 kr
11d, 14h, 20m, 1s
W Bradner? olja på duk 45 X 65
nr. 761588
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
11d, 14h, 19m, 1s
Jan Jonsving, olja på duk, 61 X 60 cm
nr. 761802
50 kr
Utropspris: 600 kr
11d, 14h, 19m, 1s
Tryck 2 st äldre 37 X 47
nr. 761587
0 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 14h, 18m, 1s
Gösta Rubensson akvarell 29 X 39
nr. 761586
0 kr
Utropspris: 400 kr
11d, 14h, 17m, 1s
Gösta Rubensson litografi 16/30 35 X 44
nr. 761585
0 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 14h, 16m, 1s
Mariana Manner etsning 5/40 34 X 36
nr. 761584
75 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 14h, 15m, 1s
Monogramsignerad akvarell CGB 1920 32 X 47
nr. 761581
0 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 14h, 14m, 1s
Oidentifierad konstnär litografi 26/50 62 X 44
nr. 761580
50 kr
Utropspris: 300 kr
11d, 14h, 13m, 1s
Sven Erik Markhed, olja på duk, 45 X 32 cm
nr. 761798
75 kr
Utropspris: 600 kr
11d, 14h, 13m, 1s
Olja på pannå, oidentifierad konstnär, 23 X 16 cm, signerad
nr. 761784
50 kr
Utropspris: 800 kr
11d, 13h, 57m, 1s
Olja på duk, kopia efter Claude Monet, signerad och daterad Sone - 70, 100 x 70 cm
nr. 761767
650 kr
Utropspris: 500 kr
10d, 16h, 7m, 1s
Temperamålning, mellanöstern, oidentifierad konstnär, 26 X 17 cm
nr. 761718
50 kr
Utropspris: 300 kr
10d, 15h, 21m, 1s
Grafiska blad traktorer 4st ramade 2st oramade
nr. 761404
0 kr
Utropspris: 500 kr
10d, 14h, 39m, 1s