Utropspris
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 27m, 20s
Pietro Bisio (född 1932) olja på duk, 1964, 69 X 59 cm
nr. 746416
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 19m, 20s
Olle Svanlund, gouache, 1948, 50 X 40 cm
nr. 746415
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 17m, 20s
Kjell Rosén, olja på duk, 1964, 59 X 44 cm
nr. 746414
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 15m, 20s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 60 X 50 cm
nr. 746413
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 13m, 20s
Elsa Selander, stilleben, olja på duk, 71 X 54 cm
nr. 746411
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 9m, 20s
Emaljtavla, koppar, 58 X 27 cm
nr. 747207
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 58m, 20s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 36 X 25 cm, signerad HOL
nr. 746392
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 31m, 20s
Bengt Crantz, olja på duk, 45 X 37 cm
nr. 746380
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 7m, 20s
Erik Almgren, olja på duk39 X 31 cm
nr. 746378
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 3m, 20s
nr. 746370
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 47m, 20s
Korkkonst, Kina, H = 42
nr. 746593
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 43m, 20s
Stenföremål + korkkonst m.m.
nr. 746591
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 42m, 20s
Nötknäppare, 2 st, oidentifierad konstnär
nr. 746584
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 37m, 20s
Ivan Jordell, pastell och blyertsteckning, 32 X 25 cm och mindre
nr. 746363
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 35m, 20s
Sven Nilsson, olja på pannå, 33x29
nr. 746359
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 27m, 20s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64x44
nr. 746356
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 21m, 20s
Skolplanscher 2 st äldre 100 X 70
nr. 746558
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 14m, 20s
Olle Svanlund, litografier, 2 ST, 31X24
nr. 746347
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 5m, 20s
Alf Stridfeldt, litografier, 3 st, 30x40
nr. 746345
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 1m, 20s
nr. 746273
175 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 21m, 20s
Björn Dahl, litografi 4/80 28x37, ots
nr. 745401
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 15m, 50s
Gerhard Wihlborg olja på duk 35 X 52
nr. 746472
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 15m, 20s
Erik Almgren -67 olja på duk 41 X 56
nr. 746470
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 14m, 20s