Utropspris
Lars Norman inglasad plansch IKEA 1972 44,5 X 122
nr. 746940
3 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
16h, 53m, 32s
nr. 746482
1 000 kr
Utropspris: 20 000 kr
16h, 29m, 32s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 15h, 30m, 32s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
650 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 38m, 32s
Madonna, olja på duk, 17/1800-tal, 33 X 26 cm
nr. 747661
650 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 15h, 59m, 32s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 58
nr. 746970
600 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 34m, 32s
Utställningsaffisch, Miro, Louisiana, 1975, 64 X 49 cm
nr. 746919
550 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 11m, 32s
Ulf Lundell, tryck/print, signerat, 83 x 60
nr. 747194
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 58m, 32s
Oidentifierad konstnär blandteknik 39 X 29
nr. 746763
450 kr
Utropspris: 300 kr
15h, 26m, 32s
Träfigurier m.m. Sydostasien, ett parti, H = 38 o mindre
nr. 747042
450 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 3m, 32s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1900-tal, 91 x 61
nr. 747158
450 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 31m, 32s
Fred Hultén, olja på duk, 99 X 58 cm
nr. 746644
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 15h, 43m, 32s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
400 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 15h, 34m, 32s
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
400 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 51m, 32s
Fred Hultén olja på duk-57 30 X 48
nr. 747323
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 16h, 28m, 32s
Mats Aronsson akvarell 24 X 43
nr. 747436
350 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 48m, 32s
Ulrica Hydman Vallien, bemålat träsnitt 42/100, 57x76
nr. 747472
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 16h, 10m, 32s
Ingo Schütte, litografi, 36/200, 99 X 69 cm
nr. 747235
300 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 15h, 22m, 32s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
300 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 2m, 32s
Catarina S-Ingvaldsdotter olja på duk 68 X 68
nr. 746941
250 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 54m, 32s
Skolplansch 69x98
nr. 747131
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 22m, 32s
Religiös tavla 18-1900-tal 66 X 57
nr. 746946
200 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 58m, 32s
Barbro Petersson akvarell 27 X 38
nr. 747064
200 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 16h, 23m, 32s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
200 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 15m, 32s