Utropspris
Ellis Wallin olja på duk 54 X 45
nr. 747316
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 25m, 42s
Paul Holsby -62 3 st litografier 12 X 16
nr. 747319
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 28m, 42s
Paul Holsby -67 litografi 16/50 52 X 41, Maktkamp
nr. 747321
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 30m, 42s
Bertil Berntsson litografi 32 X 26
nr. 747324
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 33m, 42s
Nils-Erik Johansson litografi 14/260 25 X 17
nr. 747354
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 54m, 42s
Ingvar Carlsson olja på duk +Tina Lundgren 2 st litografier, Kristianstadmotiv 29 X 39 och mindre
nr. 747358
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 58m, 42s
Per Svensson, 1976, färglitografi 18/100, 49 x 64
nr. 747372
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 10m, 42s
John Coward 1979 akvarell 9 X 27
nr. 747445
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 0m, 42s
Teckningar och litografier rammått 35 X 40 och mindre
nr. 747449
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 3m, 42s
nr. 747484
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 29m, 42s
Ulf Oslund litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 37m, 42s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 20h, 39m, 42s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 20h, 40m, 42s
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 21h, 3m, 42s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 45m, 42s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 49m, 42s
Carl Oskar Larsson, Olja på pannå, 44x34
nr. 747657
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 55m, 42s
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 25m, 42s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 27m, 42s
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 20h, 31m, 42s
Hildegard Falk, tavlor 2 st olja på duk, 67 X 48 cm och mindre
nr. 747773
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 21h, 47m, 42s
Sture Wikström (1921-1993) olja på duk, 54 X 45 cm
nr. 747774
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 21h, 49m, 42s
nr. 747789
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 21h, 25m, 42s
Oljemålningar 2 st bla A Lövdén 23 X 29 och mindre
nr. 747794
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 29m, 42s