Temaauktion KB
Utropspris
Utropspris
Frans Lindström, akvarell, 25x18
nr. 781320
0 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 57m, 25s
Eric Lundberg, akvarell, 30 X 23 cm
nr. 781425
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 5h, 45m, 25s
Plansch, Picasso, 80 X 60 cm
nr. 781507
100 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 13m, 25s
Åke Henry litografi 224/225 34 X 47
nr. 781510
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 11m, 25s
Oidentifierad konstnär akvarell 66 X 45
nr. 781512
0 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 12m, 25s
Marcus Gyllander, tryck, 2020, 59 X 41 cm
nr. 781583
300 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 51m, 25s
Stilleben, olja på duk, signerad Hj Hilding, 82 X 30 cm, oramad
nr. 781590
175 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 59m, 25s
Akvareller 2 st, oidentifierade konstnärer, 21 X 26 cm och mindre
nr. 781630
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 11m, 25s
Hans Johnfors, etsning, EA 1/32, 56 X 45 cm
nr. 781663
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 51m, 25s
Victor Kulle -52 litografi 2/10 46 X 32
nr. 781664
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 53m, 25s
Gösta Falck olja på duk 59 X 49
nr. 781671
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 39m, 25s
Nils Bengtsson olja på duk 53 X 64
nr. 781672
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 40m, 25s
Oidentifierad konstnär olja på pannå 38 X 45
nr. 781673
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 41m, 25s
Dan? 2 st olja på duk 61 X 50 och mindre
nr. 781674
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 42m, 25s
J Hägg cop efter A Nilson olja på duk 55 X 46
nr. 781675
300 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 43m, 25s
Oidentifierad konstnär olja på duk 53 X 51
nr. 781676
200 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 44m, 25s
Michael Qvarsebo litografi 173/260 49 X 39
nr. 781677
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 45m, 25s
Åke Thorpe olja på duk 41 X 35
nr. 781760
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 41m, 25s
Oidentifierad konstnär olja på duk 42 X 81
nr. 781761
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 42m, 25s
Bengt Erling olja på duk 39 X 79
nr. 781762
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 43m, 25s
nr. 781763
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 44m, 25s
Rune Johansson olja på duk 37 X 45
nr. 781767
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 45m, 25s
Oidentifierad konstnär olja på duk 37 X 45
nr. 781768
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 46m, 25s
Gustaf Sjöö olja på pannå 32 X 40
nr. 781777
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 52m, 25s