Utropspris
Utropspris
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 27m, 45s
Spegel, 1900-talets första hälft, 103 X 69 cm
nr. 748801
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 31m, 45s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, betsat trä, längd 82 cm
nr. 748811
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 35m, 45s
Pallar, ett par, plast, design Erik Kold, 1900-talets senare hälft, H=45
nr. 748897
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 49m, 45s
Satsbord, 3 st, 1900-talets mitt, H=54 B=51 och mindre
nr. 748917
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 15m, 45s
Rökbord, 1920-tal, ek med kopparbricka, diameter 60 cm
nr. 748921
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 23m, 45s
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 11m, 45s
Fågelbad, metall, 1900-talets senare hälft, H=74
nr. 749058
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 17m, 45s
Tamburmajor, 1900-talets senare hälft, H=173
nr. 749115
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 25m, 45s
Karmstolar ett par 1800-tal, ek
nr. 749133
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 37m, 45s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 749519
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 12m, 45s
Fåtölj, 1800-tal, höjd 75 cm
nr. 747988
350 kr
Utropspris: 300 kr
22h, 53m, 45s
Vikvägg, 2000-tal, 180 X 120 cm
nr. 748028
500 kr
Utropspris: 300 kr
23h, 29m, 45s
Bord 2 st 1900-talets andra hälft, höjd 62 cm
nr. 748090
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 21h, 43m, 45s
Pall, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, höjd 42 cm
nr. 748168
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 22h, 51m, 45s
Köksbord, 1950-tal, Perstorpsplatta, 90 X 75 X 74 cm
nr. 748185
100 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 3m, 45s
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 15m, 45s
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 55m, 45s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 21h, 37m, 45s
Trädgårdsstolar, ett par, metall, flätade sitsar och ryggar, sitt H=45
nr. 748956
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 21h, 51m, 45s